Konji imaju osjećaje i ponekad razumiju puno više nego to mi shvaćamo.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konji imaju osjećaje i ponekad razumiju puno više nego to mi shvaćamo.

Da bi vidjeli cjeli forum,morate se registrirat,besplatno je.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Hannoverian

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Knight Rider

Knight Rider



Hannoverian Empty
PostajNaslov: Hannoverian   Hannoverian Empty7/3/2011, 09:23

Hanoverac je toplokrvni konj porijeklom iz Njemačke , koji se često vidi u Olimpijskim igrama i drugim konkurentnim engleskim stilovima jahanja, te su osvojili zlatne medalje u sva tri konjička olimpijska natjecanja. To je jedan od najstarijih, najbrojnijih i najuspješnijih toplokrvnjaka.Dodavanjem punokrvne krvi dobilo se više agilnosti i korisnost za natjecanja. Hanoverac je poznat po dobrom temperamentu, atletskoj građi, ljepoti i milosti.

Lokalne kobile su bile profinjene s Holsteinima,Eng.punokrvnjacima i Clevelandima , Napolitanacima, Andaluzijcima , Pruskima i Mecklenburgerima.Thoroughbreds su korišteni kako bi oplemenili pasmine .
Povremeno su bili korišteni Anglo-arapski ili Trakehnerci.

Stroga selekcija osigurava da su Hanoverianci športaši i dobri skakači te za dresuru.

Konji su elegantni, snažani i robustani.
Kestenjaste , riđe , smeđe, crne i sive boje su najčešće.Propisi zabranjuju previše bijele i jelenske kože , Palomino i cremello. Visina između 155-175.


[You must be registered and logged in to see this link.]


ŽIG PASMINE:
[You must be registered and logged in to see this link.]



[Vrh] Go down
Konji su zakon

Konji su zakon



Hannoverian Empty
PostajNaslov: Re: Hannoverian   Hannoverian Empty7/3/2011, 17:54

[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
https://horsesandriders.forumhr.com
 
Hannoverian
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji imaju osjećaje i ponekad razumiju puno više nego to mi shvaćamo. :: Konji i sve o njima :: Pasmine konja :: Toplokrvni konji-
Forum(o)Bir: