Konji imaju osjećaje i ponekad razumiju puno više nego to mi shvaćamo.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konji imaju osjećaje i ponekad razumiju puno više nego to mi shvaćamo.

Da bi vidjeli cjeli forum,morate se registrirat,besplatno je.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Hispano arab

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Knight Rider

Knight Rider



Hispano arab Empty
PostajNaslov: Hispano arab   Hispano arab Empty18/3/2011, 10:25

Hispano je nastao u Španjolskoj kao rezultat križanja između arapskih i andaluzijskih kobila i engleskih punokrvnih pastuha. Ove tri krvne linije na kojoj je pasmina formirana je dobila nadimak Tres sangres, što znači "tri krvi" .

Hispanos imaju glavu dobrih proporcija s ravnim profilom, postavljenu na dugi, elegantni vrat. Ova pasmina ima široka prsa s dobrim ramenima s jakim, ravnim leđima.Rep dobro postavljen na mišićne četvrtine s teškim nogama i kopitima. Oni obično stoje između 146 - 162 cm visini, i obično su riđi , sivi ili alati . Hispanosi općenito pokazuju snažnu sličnost Arapske pasmine, ali također može ponekad pokazati dominantne punokrvne i andaluzijske značajke.Idealan konj ima značajke arapa, kvalitetu punokrvnjaka i temperament andaluzijca.

Hispano pasmina povijesno se koristila za rad mladih bikova , a također se koristi na natjecanjima u borbi s bikovima.Oni se koriste uglavnom u španjolskom sportu acoso y derribo, događaj gdje bik mora biti doveden na zemlju s dugačkim štapom. Oni se također često koriste u drugim konjičkom natjecanjima, uključujući skakanju i dresuri.




[You must be registered and logged in to see this link.]



[Vrh] Go down
MoonLight

MoonLight



Hispano arab Empty
PostajNaslov: Re: Hispano arab   Hispano arab Empty18/3/2011, 10:30

Ovaj na 2.slici mi jee preeesladakk!!!!! pretty
[Vrh] Go down
 
Hispano arab
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji imaju osjećaje i ponekad razumiju puno više nego to mi shvaćamo. :: Konji i sve o njima :: Pasmine konja :: Toplokrvni konji-
Forum(o)Bir: