Konji imaju osjećaje i ponekad razumiju puno više nego to mi shvaćamo.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konji imaju osjećaje i ponekad razumiju puno više nego to mi shvaćamo.

Da bi vidjeli cjeli forum,morate se registrirat,besplatno je.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Appaloosa

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Knight Rider

Knight Rider



Appaloosa Empty
PostajNaslov: Appaloosa   Appaloosa Empty18/3/2011, 16:18

Appaloosa je pasmina najbolje poznata po svojim šarenim leopard kaputu pjegavih i drugih srodnih karakteristika.Postoji širok raspon tjelesnih tipova unutar rase, proizlazi iz utjecaja više pasmina konja u cijeloj svojoj povijesti.

Danas Appaloosa je jedna od najpopularnijih pasmina u Sjedinjenim Američkim Državama. Najbolje poznata kao konji koji se koriste u velikom broju western jahačkih disciplina, ali je također svestrana pasmina s predstavnicima u mnogim drugim vrstama konjičkih aktivnosti.

Nekoliko različitih pasmina konja (Thoroughbred, Quarter i Arap) utjecali su na njegov razvoj, postoji širok spektar vrsta tijela, s utezima u rasponu od 430 do 570 kg i visine od 142 do 163 cm. Međutim, poni i teški konji u uzgoju nisu dopušteni u modernoj Appaloosi.

Baza boje priznata kod Appaloosa konja uključuju riđa , crna, kestenjasta , Palomino , jelenska koža , cremello ili perlino , crvenkastosiva , siva , sivosmeđa boja i grulla .


[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.][/URL]

[Vrh] Go down
MoonLight

MoonLight



Appaloosa Empty
PostajNaslov: Re: Appaloosa   Appaloosa Empty22/3/2011, 17:25

Prekrasniii....mi u klubu imamo jednog...sad ide u ''mirovinu''
[Vrh] Go down
 
Appaloosa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji imaju osjećaje i ponekad razumiju puno više nego to mi shvaćamo. :: Konji i sve o njima :: Pasmine konja :: Toplokrvni konji-
Forum(o)Bir: